De Eerste Communiewerkgroepen van de verschillende geloofsgemeenschappen van onze parochie hebben besloten om hun krachten te bundelen. De viering met uitreiking van de Eerste Heilige Communie is op op zondag 7 juni 2020. Samen gaan we aan de slag om er een gezamenlijk project van te maken: samen op weg naar de Eerste Communie met u en uw kind.

Tijdens de voorbereiding zullen de kinderen alle kerken van onze parochie leren kennen. Wilt u meer weten, dan bent u van harte welkom op de 1e informatieavond op dinsdag 3 december om 20.30 in het Koetshuis, Dorpssingel 2 in Beuningen. Aansluitend kun u uw kind inschrijven voor zijn/haar Eerste Heilige Communie.
Voor vragen kunt u contact opnemen via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of het secretariaat van de parochie.